Informacje
Katalog Mank

Regulamin sklepu
Ważna informacja - przeczytaj
Korzystanie ze sklepu internetowego serwet.pl, jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na znajdujący się poniżej regulamin.

Regulamin sklepu SERWET.pl

1. Właścicielem sklepu internetowego serwet.pl jest firma SERWET.
2. Sklep internetowy SERWET.pl dedykowany jest dla klientów z branży gastronomicznej (np. hotele, restauracje).
3. Zamówienia mogą składać jedynie pełnoletni, zarejestrowani w sklepie użytkownicy, przy użyciu formularza zamieszczonego na stronie internetowej serwet.pl.
4. Czas realizacji zamówienia : wysyłka kurierska realizowana jest w ciągu 1-2 dni roboczych, od momentu odnotowania wpłaty na konto serwet.pl. Zamawiający ma na dokonanie wpłaty 7 dni, po tym terminie zamówienie zostanie anulowane.
5. Właściciel sklepu zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień, budzących wątpliwości, co do wiarygodności zamawiającego.
6. Właściciel serwet.pl zastrzega sobie prawo do wycofania ze sprzedaży niektórych produktów, bądź zmian ich cen, bez wcześniejszego uprzedzenia użytkowników.
7. Produkty oferowane w sklepie dostępne są w zbiorczych opakowaniach. Minimalne zamówienie to jeden karton danego asortymentu. Nie dopuszcza się miksowania produktów w ramach jednego opakowania zbiorczego – kartonu.
8. Ceny towarów znajdujących się w sklepie serwet.pl wyrażone są w złotych polskich i są cenami netto. Do wskazanych cen należy doliczyć podatek VAT.
9. Zamawiający jest zobligowany do podania na formularzu zamówienia danych adresowych firmy, nr NIP, adresu e-mail i/lub numeru telefonu, celem umożliwienia potwierdzenia zamówienia.
10. Do zamówionego towaru załączona będzie faktura VAT.
11. Zamówione towary są dostarczane do klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej. Firmy świadczące usługi spedycyjne, są firmami niezależnymi od Serwet.pl.
12. Koszty wysyłki : przy wartości zamówienia od 0 – 500,00 zł netto, opłata zgodnie z obowiązującą stawką określoną w formularzu zamówieniowym. Przy zakupach na kwotę powyżej 500,00 zł netto wysyłka jest bezpłatna.
13. Zapłata za towar uiszczana jest z góry przelewem na konto sklepu.
14. W przypadku ewentualnych reklamacji bądź zwrotów towaru należy skontaktować się na adres daniel@serwet.pl. Konieczne jest wówczas dostarczenie produktu na podany adres wraz z podaniem numeru zamówienia.
15. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu oraz braku towarów będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności spedytora. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z dostarczycielem protokołu reklamacyjnego.
16. Oferta ważna tylko na terenie Polski.
więcej Koszyk
Akceptujemy
Kontakt

Kontakt z obsługą sklepu:

sklep@serwet.pl

Podaj swój adres email, aby otrzymywać bieżące informacje od Serwet.pl

Katalog

Inspiracje

Prezentujemy jak wykorzystać produkty ze sklepu do dekoracji stołu
Zobacz produkty z filmu >>
Reklama